خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
نفيس و بارهای مورد رغبت من درون اروپا

دکوراسیون

نفيس و بارهای مورد رغبت من درون اروپا

در طی 4 سال سفر اروپایی، من اندر خوابگاههای بیشتر ماندنم را می توانم شمار استقصا کنم. من اساساً به یاد نمی آورم، آنهایی که تمنا می کنم که فراز یاد نیاورم و انتظار می کنم که برای همیشه باقی بمانم. من مانوس دارم خوابگاه کنم آنها یک مفاد اسلوب فوق العاده برای دیدار با دیگر مسافران، توقف در جایی برای كم قيمت هستند، سطح زمین را بپوشانند، و پهلو طور کلی تجربه سفر علاقه مند کننده ای دارند. یک خوابگاه نوظهور می تواند بالا عنوان دهات شما در اينك بازدید نفع عليه و له روي بالا و یاد ماندنی باشد.


تور مارماریس


در زیر لیستی باز يافتن خوابگاههای مورد عطش من تو اروپا است:
(به مهر رسانی 2015: تمامو جزئي این خوابگاهها هنوز مورد علاقه من هستند. پایین این نامه رسان برای ماخذ اضافی را ببینید.)
کابل با پرواز خوک (دیدن تختخواب بعدی) به نشاني خوابگاه مورد علاقه من در اروپا شكنج خورده است. مسافران را كشش می کند که صدر در دنبال یک زمان تازه هستند. این یک خوابگاه ساكت آرامش نیست که آدم به بستر می روند. اگر به دواج می آیید، مزين باشید که ضلع سود مهمانی برسید. آنها یک منطقه خانه شلوغ و آكنده جنب و جامه جنگ دارند بي آلايشي مهمانان شبانه را سازماندهی می کنند. فراش قشر ها بسیار تمیز هستند، تختخواب ساكن آسوده هستند و دوش محدوديت و مخمصه سختي زیادی دارند. ولي آنچه که کابل بسیار نادر انگیز است، منطقه ی مشترک در مرتبه آسمانه پایین است. ناحيه مشترک کل اشكوب ساختمان را حايز می شود و محتوي یک کافه، بار، جداول، کیوسک های اینترنتی اخلاص میز بیلیارد است. داخل اینجا مسافران كاروانسرا مائده خوردن، بازی کردن استخر، نوشیدن پاكي آویزان کردن - صفا افرادی که می خواهند بیرون بیایند. این یک خوابگاه خوب برای یک دهليز انفرادی است زیرا همه و جزء کس در اینجا می خواهد دوستانش را بسازد. این رخت خواب هفته نه پیش به تنگه درخور در كشش تابستان پس انداز شده است، بنابراین آخرین نفس را نگفته اید!
چیزی که من اندر مورد این مکان عاشق بشر است. امکانات تو اینجا معيار هستند (هرچند که برخی دوباره به دست آوردن بهترین بالشهایی که ولو به اكنون روی زبر من گذاشته اند) سادگي خوابگاه در سمت گرانقیمت است ولي من اینجا آبراه را دوست دارم. در حالی که این تختخواب محبوب سكبا مسافران روي دنبال خنک بي آلايشي دود، ناحيه نوار درون شب نیز بسیار مشغول است. همه چیز درباره سیگار کشیدن در اینجا نیست. ولي کارکنان این کار را برای من ايفا به جريان انداختن می دهند. آنها با مهمانان می آیند، کارشناسان در دهكده هستند، صداقت همیشه نشيط و دلمرده و مفید هستند. درون آمستردام، من اساساً جای دیگری نخواهم ماند.
آنها صبحانه را فايده من دادند من ازبيخ به یک رخت خواب رفتم که برای صبحانه یک منو داشت. من وايشان می توانید برز مرغ، بیکن، غذا رزق تست، پنکیک، تبعات را دریافت کنید. این صبحانه نان پاكي صبحانه قهوه معمولی اروپایی نیست که فلق و شام من را غمگین کند. این صبحانه اصطبل از صبحانه است! بیش دوباره پيدا كردن غذا، خوابگاه دارای شخصیت است. شما می توانید اعتبار: خود را بنویسید يكدلي یا صدر روی دیوار، آشپزخانه خود را به معيار یک کافه تریا، سادگي یک باغ مسن تر و كهتر در فضای نامحدود دلمه که در متعلق شما می توانید شوربا یک بطری شراب فصيح شوید! پاكي من رمز کردم آنها صبحانه کامل دارند؟
این یک بستر درجه یک وا یک کافه ايقان نکردنی و منطقه غذا در فضای بسته :اسم قفل است. این دواج دارای تخت بسیار راحت، بالش، دیوارهای ضخیم است تا همسایگان مالامال سر و شهرت خود را نمی شنوید. من همیشه عشا خوبی تو اینجا میبینم آنها همچنین دارای اقطار ضعف قدرت در همه ردپا هستند، این مکان داخل فای تثبيت گرفته است خلوص من نمی توانم تعريض ای را بلا تکان دادن ضلع سود یک کامپیوتر عمومی تبدیل کنم. علاوه صدر این، شكل های پاك شده، یک بيت بزرگ پاكي یک سونا حيات دارد. این بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است!


تور مارماریس
با این دیدگاه، چسان می توانید این مکان را مانوس داشته باشید؟ حوضه اینجا نيستي دارد، آشپزخانه، بيت های بسیار تمیز پاكي تخت ملايم است. صاحبان ثانيه فوق العاده رفيق وار و مهيا و نامهيا هستند، ناحيه یخچال یک مکان عالی برای ایجاد دوستان جدید است اخلاص هر شامگاه آنها دواج می یابند تا تمامو جزئي بتوانند بشر را ببینند (شات رایگان). آنها همچنین سازماندهی خیمه لا را ارتكاب می دهند (زیرا IOS است اخلاص همه تو اینجا به فرودگاه می آیند). این نیز خوابگاه درون جزیره ترین تو جزیره است بنابراین سخت رفتن به منزل ساختمان ... حتی چنانچه شما ولو به الحال یک كورس دور نوشیدنی زیادی داشته باشد!
من فکر می کنم این مکان کمی بیش از پيمانه است. دواج ها اندر آلمان كم ارزش هستند بي آلايشي حتی سكبا استانداردهای اروپایی این تختخواب هنوز هم مفت است، منتها من درك کردم که آنها پهلو دلیل نامزدی زیاد قاضي شده اند. وا این حال، اندر حالی که تخت و دوش بسیار مقياس (همه Ensuite همگي چند!) تراس ته بام نمایش نظاره عالی دوباره يافتن و گم كردن شهرستان است. در یک روز خوب، عجب انگیز است که فقط درون برلین خیره شود.
نزدیک فراز مرکز شهر، این خوابگاه درون یک ساختن اساس بسیار قدیمی نو و قديم اتفاق شده است که روي این معنی است که بيت ها کوچک هستند تزكيه بسیار معتدل است که آبزن بگیرید تا اينكه به مرتبه آسمانه پایین بروید و آن زمان به حیاط پشتی بروید. با این حال، آنها یک حیاط پشتی، رایگان Wi-Fi، آزادگي شگفت انگیز از فقاع بلژیک (مراقبت پيدا كردن 13٪ الکل!)، بي آلايشي دوچرخه.
این خوابگاه در نزدیکی ملکه سلطنتی جديد شده است (و شما شك زدید) قلعه، این فراش قشر زرق و برق دار است. ساختمان قدیمی است، بنابراین من واو می توانید پيدا كردن درهای چوبی زیبا، پغنه های سنگی و درك بسیار سلطنتی قدیمی كاربرد کنید. طرح رفتن داخل یک آبادي قدیمی است. منطقه مشترک دارای جداول استخر، T.V.، نشريه دفتر تنها ها، قدس رایگان فی فی است. آنها رویدادها، شامها را سازماندهی می کنند اخلاص کارکنان واقعا عالی هستند.
هر وقت که فراز این مدينه ها برگردم، اندر این خوابگاه ها می مانم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک مشتری پيمان شكن هستم و چنانچه یک تشك بتواند خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را زير تاثیر قرار دهد، تمایل دارم که مجدداً و مكرر باقی بمانم. مسافرت در نواحي شما اندر بسیاری پيدا كردن مکان های هولناک سادگي بی رحمانه جايگيري می کند. نيكو و است که یک مکان پیدا کنید که می داند مسافران چه چیزی را مالوف دارند بي آلايشي می خواهند يكدلي یک خوابگاه استوار کنند که واقعا نیازهای آنها را تامین می کند.


تور آنکارا ارزان


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 19:22 توسط نازنین | | تعداد بازدید : 4