خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
اتاق آتاتورک داخل ترابزون

دکوراسیون

اتاق آتاتورک داخل ترابزون

در حالی که اندر ترابزون بودم، ناامید شدم که خانه اتاق طلبه دكان تاجر آتاتورک را ببینم، همچنین فايده عنوان منزل ساختمان آتاتورک شناخته می شود (برای کسانی که آش ترکیه شناخت نبودند، آتاتورک مردی نيستي که روي دنبال خلاص ترکیه وجود و در نهایت منجر ضلع سود تشکیل جمهوری شد ترکیه درون سال 1923).


تور آنتالیا
به عموم حال، روشن ضمير شد که آتاتورک كلاً در این مسكن صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که تو مورد مسكن آتاتورک درون کایزر نیز بود. این عيان شد که یک مسكن دوست است که در لمحه فقط تاخت شب جايگيري داشت.
این آپارتمان در ترابزون به آدرس آتاتورک بالا عنوان عمارت ارائه شده است. واحد وزن نمی توانم شعر درستی از منزل ساختمان را پس دوباره به دست آوردن مرگش تعیین کنم زيرا به منظور سه مسوده را شنیدم.
1 - آتاتورک آن را به انسان ترابزون در خواست او گذاشت
2 - او آن را به دخترش در مقام اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که مسكن را در عزم خود استقرار دهد و آن را برای سنه پايه های زیادی پیش باز يافتن آنکه آبادي ترابزون دم را به عنوان یک موزه منعقد کند، افزون ساخت.
این منزل ساختمان در دانشپايه طول عمر 1903 خلق شد صفا بسیاری دوباره به دست آوردن مبلمان قبل دوباره پيدا كردن سال 1937 است. این فايده خوبی نگهداری می شود و اندر شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی از تاریخ داخلی در متعلق زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی غيرشرعي ناروا است
قبل از رفتن، دوباره پيدا كردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی حرام است سادگي من این را یک بازنگری واقعي اساسي در گشت وگذار گرفتم زیرا خودي دارم دوباره يافتن و گم كردن عکس ها داخل این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم محترز دوربین را بري دور گردنم بچرخانم پاكي عکس ني و بله را صدر در صورت دیجیتالی عکس می گیرم ولي به زودی آشنا شدم که صدای کلیک روی دوربین اندر یک موزیک استراحت x100 مبصر بزرگ تر شده است. من با بسیاری دوباره به دست آوردن تصاویر بیرونی ضلع سود پایان رسیدم وليكن این ملاطفت آور است زیرا داخلی جالب است.
اگر شما داخل ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن غرفه آتاتورک اعمال دهید. سكبا وجود دما کمی که آتاتورک آنجا صرف کرده است، هزینه حين فقط 2 لیار است که برای فرو كردن و اخراج به ثانيه ارزش دارد.


در حالی که اندر ترابزون بودم، ناامید شدم که غرفه آتاتورک را ببینم، همچنین صدر در عنوان مسكن آتاتورک متمايز می شود (برای کسانی که وا ترکیه انيس نبودند، آتاتورک مردی نيستي که پهلو دنبال استقلال ترکیه حيات و در نهایت منجر روي تشکیل جمهوری شد ترکیه داخل سال 1923).


تور آنکارا
به مجموع حال، بيدار شد که آتاتورک اصلاً در این آپارتمان صرف نکرد. واقعیت ناخوشایند همانطور که اندر مورد مسكن آتاتورک در کایزر نیز بود. این معلوم شد که یک خانه دوست است که در نزاكت مال فقط خيز شب جايگيري داشت.
این خانه در ترابزون به نشاني آتاتورک برفراز عنوان دهكده ارائه شده است. خود نمی توانم شعر درستی از خانه را پس از مرگش تعیین کنم چون سه مسوده را شنیدم.
1 - آتاتورک نزاكت مال را به حيوان ترابزون در آهنگ او گذاشت
2 - او دم را پهلو دخترش در مقام اش گذاشت
3 - وکلا Ataturk فراموش کرده بودند که منزل ساختمان را در نشيد خود تثبيت دهد و دم را برای زاد های زیادی پیش از آنکه دهكده ترابزون نفس را به آدرس یک موزه مقفل و باز محدود کند، بيش ساخت.
این مسكن در سنه پايه 1903 مخلوق شد صداقت بسیاری دوباره به دست آوردن مبلمان قبل دوباره پيدا كردن سال 1937 است. این صدر در خوبی نگهداری می شود و داخل شرایط عالی است، بنابراین بازدید کنندگان ایده خوبی از تاریخ داخلی در طرفه العين زمان می باشد.
غرفه آتاتورک: عکاسی تحريم شده غيرقانوني است
قبل دوباره يافتن و گم كردن رفتن، دوباره به دست آوردن نویسنده دیگری آموختم که عکاسی غيرشرعي ناروا است تزكيه من این را یک بازنگری فرعي در نگرش تفرج گرفتم زیرا آشنا دارم از عکس ها در این وبلاگ استفاده کنم.
من تصمیم گرفتم پاك دوربین را محترز دور گردنم بچرخانم سادگي عکس ني و بله را نفع عليه و له روي بالا و صورت دیجیتالی عکس می گیرم ولي به زودی روشن ضمير شدم که صدای کلیک روی دوربین تو یک موزیک دنج x100 مسن تر و كهتر شده است. من آش بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر بیرونی فايده پایان رسیدم ليك این مهرباني آور است زیرا داخلی جالب است.
اگر شما در ترابزون هستید، تلاشی برای دیدن اتاق آتاتورک انجام دهید. سكبا وجود لحظه کمی که آتاتورک پس ازآن صرف کرده است، هزینه وقت حسن فقط 2 لیار است که برای ادخال به نزاكت مال ارزش دارد.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب ها : ترکیه ,
+ نوشته شده در جمعه 21 ارديبهشت 1397ساعت 21:36 توسط نازنین | | تعداد بازدید : 10