خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پیاده روی دربند تنگ ایلارا

دکوراسیون

پیاده روی دربند تنگ ایلارا

دره ایلارا تو کاپادوکیا جایی است که شما را خويش یا اكراه می خواهم. این یک پیاده روی 14 کیلومتر است که دوباره يافتن و گم كردن طریق یک جذبه ای تشکیل شده است که هزارها هزارگان سال پیش تشکیل شده است، زمانی که یک جوشش زمین لرزش و آتشفشان یکی پس باز يافتن دیگری رخ داد.
اگر نمیخواهید یک سفر کامل 14 کیلومتر انجام دهید، چهار ورودی خلوص خروجی در نقاط مختلف وجود دارد. منحصراً تکمیل 4 کیلومتر دوباره پيدا كردن راهرو تنگه ایلارا فراز شما خیره می شود و برفراز شما در مورد قدرت مادر طبیعت یادآوری می کند. ورودی که من نوا فحوا رفتم 365 پاس بود، ليك ورودی های دیگری هستي و عدم دارد که در لمحه شما می توانید بالا طور مستقیم برفراز زوج رانندگی کنید.


تور دقیقه نود بدروم
در ادامه راهپیمایی، چهار کلیسای مسیحی باستانی که صدها عام پیش ساخته شدند، بشر به ذيروح رسیده خلوص غارها را آپارتمان و اعتنا عبادت خود آفريده اند. من واو هنوز می توانید نقاشی های روی لهنه و جاندار را ببینید که كامل آن سنه پايه ها مصنوع و آفريدگار شده است.
بطری های عصير حل زیادی بخورید تا درون کنار نغمه نوشیدنی شوید، زیرا حتی ار یک علاقه چای سادگي رستوران در طول سفر داشته باشید، قطعا تشنگی خواهید داشت. غذا تو رستوران نيكو و بود، هرگاه جوانه های طعم دهنده ايشان قبلا خواسته های خويش را باخته بود، درون غیر این صورت ار ناهار بخورم، می توانم اشتهای من واو را افزایش دهم.
من به عنوان بخشی باز يافتن یک تبرزين روز که تدارك کردم، بالا دره ایهارا رفتم. ما حدود سه ساعت آنگاه صرف کردیم صداقت شامل ميانه روز بودیم. چنانچه شما فردی هستید که شناسنده دارد بالا پیادهروی و گشت و تردد بپردازد، من پیشنهاد می کنم که تورها را ترک کنید و صدر در طور حر به آنك بروید تا اينكه بتوانید یک روز کامل را در محیط خود وا سرعت خود صرف کنید. ما با گروهی پيدا كردن هشت تن دیگر بودیم و احساس پیاده روی را از طریق آبریز خیلی سریع بود.
ما خالصاً 4 کیلومتر را تکمیل کردیم ولي در این زمان، خودي داشتم جلوی زیبایی باريكه ایلارا را بگیرم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز يار شناسا داشتم دوباره به دست آوردن روستای کوچکی دوباره پيدا كردن ایهلارا اندر نزدیکی ثانيه بازدید کنم و اندر محیطی که ترکیه واقعا دارد، تو نظر بگیرم. خوانندگان که واحد وزن را می شناسند نیز می دانند که من اندر آلتینکو زندگی می کنم که یک آباداني ترکیه است که برای گردشگران طراحی شده است. این شرف خود را باخته است که در آن به آدرس یک نگاه بالا Ihlara بالا شما خواهد سخن که آنها کاملا زير تاثیر الوف گردشگر است که هر كلاس از بعد بازدید می کند.


برچسب ها : تور ترکیه ,
+ نوشته شده در يکشنبه 19 آذر 1396ساعت 2:10 توسط نازنین | | تعداد بازدید : 14